3 Mart 2017 Cuma

Bebak Zeytinyağlı Nemlendirici El ve Vücut Losyonu (Tüm Cilt Tipleri için)

Merhaba,
Bahar erken geldi gibi, hava mis gibi ve günlük sporumu yapmadan yazımı yazmak istedim.
Ekim'de düzenlediğimiz etkinlikte hediye olarak gelen Bebak Zeytinyağlı Nemlendirici El ve Vücut Losyonu'nu uzun zamandır kullanıyorum. Zeytin yağlı olması özellikle dikkatimi çekti çünkü zeytin yağını çok severim.


Bebak Zeytinyağlı Nemlendirici El ve Vücut Losyonu


 Bebak büyük olasılıkla hepimizin küçüklüğünden beri bildiği, büyükannelerimizin de kullanmış olduğu marka. Ben koku komusunda biraz hassas olduğum için acıbadem serisini pek kullanamıyorum ancak zeytinyağlı bu losyonun kokusuna bayıldım.

Genelde vücut kremlerinin kokusu çok çabuk uçar ancak bebak kokusunu bütün gün koruyor. Kendiniz de o kokuyu tüm gün alabilirsiniz.


Bebak Zeytinyağlı Nemlendirici El ve Vücut Losyonu


Losyonun rengi açık yeşil. Çok hafif yağlı bir yapısı var, ancak kesinlikle yapış yapış değil. Cilde güzel bir parlaklık veriyor. 

El ve vücut losyonu olarak kullanılabilen bu losyonu ben vücut losyonu olarak tercih ediyorum. Nemlendirmesi vücut için yeterli. Düzenli kullanımda elleri de yumuşak tutuyor ancak elleriniz çok kuruysa çok çabuk toparlanmayabilir.


Bebak Zeytinyağlı Nemlendirici El ve Vücut Losyonu


Kısacası ben tekrar alırım, özellikle kalıcı kokusu ve cilde verdiği parlaklık nedeniyle. 

Bu arada Bebak ürünlerinin paraben içermediğini ve hayvanlar üzerinde deney yapmadığını da belirtmeden geçmek istemem. 1 yorum:

  1. Güle güle kullan canım.Bebak çok eski bir marka babaannem bir Nivea bir de Bebak sürerdi.Nedense bu markalar beni hep küçüklüğüme götürüyor.

    YanıtlaSil