9 Ocak 2017 Pazartesi

Catrice Eyebrow Filler (Kaş Doldurucu Jel)

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,
Bir süredir internet bağlantımızla ilgili sıkıntı yaşadığımız için yeterince aktif olamadım.
Uzatmadan hemen konuya geçeyim :)
Karşınızda Catrice Eyebrow Filler


Catrice Eyebrow Filler

İlkini bitirdim bile ve oldukça memnun kaldığım için ikincisi aldım bile.
İlki bittiğine göre de bence epey deneyimledim.
Ben özellikle günlük makyajımda çok doldurulmuş kaşları doğal bulmadığım için ve bu üründe de tek renk olduğu için biraz şüpheyle yaklaşmıştım ama iyi ki almışım diyorum. Detaylara gelecek olursak,


Catrice Eyebrow Filler

Jel yapıda olan bu ürün içerisinde minik partiküller barındırıyor (gözle de görmek zor) ve resmen çaktırmadan kaşları hafiften dolduruyor :)
Yeni açılmış bir rimel gibi çok sıvı değil. Aslında kıvamı kaş için çok uygun. Kullandığın süre boyunca da kuruma gerçekleşmedi.
Bu arada fırçası neredeyse bir rimel fırçası kadar ama amaç kaşı boyamaktan ziyade küçük partiküllerle kaşı doldurmak olduğu için bir sıkıntı yaşamadım.
Renk ise kaş rengime tamamen uydu. Oldukça soft olan bu rengi açık kumral, hatta neredeyse sarışın olan kuzenime de uyguladık ve onda da doğal durdu. Muhtemelen bu yüzden tek renk olarak piyasada.


Catrice Eyebrow Filler

Nasıl kullandığıma gelecek olursak,
Kaşlarımın çıkış yönüne doğru tarayarak uyguluyorum. Kaşlarım bir kazaya uğramışsa (şu sıralar olduğu gibi) sadece girilen yere hafif bir kaş farı uygulayıp kaşın tamamına yine bu jeli uyguluyorum.
Özel günlerde ise kaşın tamamında hafif bir kaş farı uygulayıp üzerine tamamlayıcı olarak kullanıyorum ve yine de yapay bir görüntü oluşturmuyor.

Ben çok çok çok sevdim, o yüzden doğal görüntü sevenlere bu ürüne bir şans vermesi için cesaret veriyorum :)
Fiyatı da 13.25TL

Görüntü olarak instaram hesabımdaki göz makyajlarımda bu ürünün uygulanmış halini bulabilirsiniz.


1 yorum:

  1. Bu ürünü bir arkadaşım çok severek kullanıyordu. Şu an elimde başka kas maskaraları var ama aklımda olsun kesinlikle. Sevgiler :)

    YanıtlaSil