1 Kasım 2016 Salı

L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara

Yeniden merhaba,
Bu ara maskaralardan ilerliyor gibiyim :)
Sıradaki maskara L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara..

L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara

Sadece bir yurtdışı seyahatinde çok uygun fiyata alıp denemek istemiştim, o yüzden ürünün üstünde Türkiye'deki satış isminden farklı olarak Fransızcası yazıyor. Aslında İngiltere'den almıştım ama İngilizce yerine Fransızca yazılı olmasına da sonradan şaşırdım O.o


L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara

Papillon(kelebek) isminden de anlaşılacağı gibi kelebek kanadı gibi takma kirpik etkisi vaad ediyor. Yine vaadleri arasında uzunluk ve dolgunluk var. Öncelikle fırçasına bir göz atalım..


L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara

Fırçadan kolaylıkla görülebildiği gibi sap kısmına doğru fırça uzuyor ve ben bu kısmı köpek balığı yüzgeci olarak adlandırdım :) Sİyah beyaz olarak daha net belli olabilir..


L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara

İşte bu hafif çıkıntı (köpek balığı yüzgeci) sayesinde gözün dış kısmına doğru olan kirpikler çok rahat taranıyor. Yazarken basit gibi ama gerçekte kolaylık sağlıyor.
Çok ince olan diğer kısımlar sayesinde de göz pınarındaki ve özellikle al göz kapağı kirpiklerine maskara uygulamak kolaylaşıyor. Kısacası fırçayı çok çok çok sevdim :)

Maskarayı ilk aldığımda hafif cıvık gibiydi ama çok kısa zamanda da kurudu, yani biraz hızlı kurudu gibi. Bu yüzden bitmesine yakın zamanlarda hafiften dökülme yaptı. 
Hiçbir şekilde bulaşma yapmadı..
Özel bir kokusu yok..
Sona doğru dökülme yapmasının dışında ve fırçasının da büyük etkisiyle ben maskarayı beğendim ve çoğu gün makyajımda kullandım..
Zaten kurumalara engel olmak için aynı anda fazla maskara açmıyorum ve sayı az olunca etkilerini gözlemlemek daha kolay oluyor..
Aşağıda yine bu maskara ile fotoğrafladığım bir kaç fotoğrafla konuyu kapatayım :)

L'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara


L'Oreal Paris False Lash Wings Black MaskaraL'Oreal Paris False Lash Wings Black MaskaraL'Oreal Paris False Lash Wings Black Maskara


Bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)


3 yorum:

  1. Off çok güzelmiş bu ya!!! L'Oréal'in maskaraları genelde başarılı bence; ama bu gerçekten şahaneymiş! Elimdeki 4876853797034 tane maskara varken alamayacak olsam da aklımın bir köşesine yazayım; belki diğerleri biterse alabilirim :))) Sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Benimde severek kullanip bitirdiğim ve yenisini aldiğim nadir mascaralardan 😙

    YanıtlaSil